Bonusy ke knize ke stažení

Ahoj kamaráde/kamarádko.

Těší mě, že tě kniha ZE DNA KE HVĚZDÁM oslovila natolik, že ses rozhodl/a stáhnout si k ní i bonusové materiály.

Ano, vím, že celý ověřovací proces dokáže být otravný, ale je to nutnost. Věřím tedy, že ti ten čas tyto skvělé bonusy vynahradí a že z nich bude cítit všechna ta inspirace, snaha a energie… Zkrátka věci, které jsem do nich investoval. 😉

Abych tedy nezdržoval, zde jsou jednotlivé bonusy… Stahuj:

1. Obrázky s nejlepšími citáty z knihy

Obrázky jsou krásně zpracovány, v poměru 1: 1, který můžeš sdílet na všech sociálních sítích, co ti bude hrdlo ráčit. Tak šup, směle do toho. 😉

OBRÁZKY SI STÁHNI ZDE.

2. Audionahrávka, která ti dodá odvahu k překonání i těch nejtěžších časů

Audio je doprovázeno motivační hudbou, takže ho můžeš klidně hodit do telefonu nebo do auta a poslouchat ho všude. Nahrávku jsem vytvořil, aby ti dodala odvahu, energii, chuť a vůli k překonání i těch nejzátěžovějších chvil v životě. Věřím tedy, že se jí to podaří.

AUDIONAHRÁVKU STÁHNI ZDE (ve slovenštině).

3. E-kniha 15 obdivuhodných lidí, kteří dokázali zvítězit i přes těžký životní úděl a mnoho bolestivých ran.

V životě se každý z nás dostane do situací, kdy máme pocit, že to je náš konec. Proto se vyplatí mít po ruce e-knížečku, která ti připomene, že jsou tam venku lidé, kteří to měli podstatně těžší, ale dokázali v životě uspět i přesto. Tak tedy čti, zažeň ty špatné a klamavé myšlenky a udělej to také… Uspěj!

E-KNIHU STÁHNI ZDE.

4. E-Kniha 100 připomínek, které ti pomohou najít sílu v těžkých časech

A poslední bonus je takovým sumářem těch nejdůležitějších a nejchytlavějších myšlenek z knihy. Zapiš si je tedy do diáře, vylep si je na ledničku nebo se pravidelně vracej k této e-knížečce.

Cokoliv uděláš, tak věz, že tyto myšlenky se vyplatí mít neustále po ruce. 🙂

E-KNIHU STÁHNI ZDE.

A to je všechno. Věřím, že tě tyto bonusy v kombinaci s knihou ZE DNA KE HVĚZDÁM dokáží inspirovat a povzbuzovat ještě dlouhou dobu.

A pokud ještě náhodou nejsme v kontaktu, přikládám i linky na svá sociální média. Byla by totiž škoda nezůstat v kontaktu.

Dušan Kadlec