STÁHNI SI SKVĚLÉ BONUSY KE KNIZE ÚPLNĚ ZDARMA

Vyplň své jméno a svůj e-mail a tyto skvělé bonusy ke knize Ze dna ke hvězdám budou ihned tvoje! 😉

Tvé osobní údaje jsou u nás v maximálním bezpečí a budeme (Motivation-Man s.r.o.) je na základě tvého souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z platné legislativy. Přihlášením a stažením materiálů zdarma vyjadřuješ souhlas se zpracováním potřebným pro jejich zaslání a také pro zaslání dalších novinek od Motivation-Man s.r.o., které se budou týkat osobnostního růstu a motivace. Svůj souhlas můžeš kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit, které najdeš na konci každého zaslaného e-mailu.

Více informací o ochraně osobních údajů


JAKÉ BONUSY KE KNIZE ZÍSKÁŠ:

1
Obrázky s nejlepšími citáty z knihy
Obrázky jsou krásně zpracovány, v poměru 1: 1, který můžeš sdílet na všech sociálních sítích, co ti bude hrdlo ráčit. Tak šup, směle do toho. 😉
2
Audionahrávka, která ti dodá odvahu k překonání i těch nejtěžších časů
Audio je doprovázeno motivační hudbou, takže ho můžeš klidně hodit do telefonu nebo do auta a poslouchat ho všude. Nahrávku jsem vytvořil, aby ti dodala odvahu, energii, chuť a vůli k překonání i těch nejzátěžovějších chvil v životě. Věřím tedy, že se jí to podaří. 
3
E-kniha 15 obdivuhodných lidí, kteří dokázali zvítězit i přes těžký životní úděl a mnoho bolestivých ran
V životě se každý z nás dostane do situací, kdy máme pocit, že to je náš konec. Proto se vyplatí mít po ruce e-knížečku, která ti připomene, že jsou tam venku lidé, kteří to měli podstatně těžší, ale dokázali v životě uspět i přesto. Tak tedy čti, zažeň ty špatné a klamavé myšlenky a udělej to také... Uspěj!
4
E-Kniha 100 připomínek, které ti pomohou najít sílu v těžkých časech
A poslední bonus je takovým sumářem těch nejdůležitějších a nejchytlavějších myšlenek z knihy. Zapiš si je tedy do diáře, vylep si je na ledničku nebo se pravidelně vracej k této e-knížečce.
Cokoliv uděláš, tak věz, že tyto myšlenky se vyplatí mít neustále po ruce. 🙂
 
A to je všechno. Věřím, že tě tyto bonusy v kombinaci s knihou ZE DNA KE HVĚZDÁM dokáží inspirovat a povzbuzovat ještě dlouhou dobu.
 

Dušan Kadlec