STÁHNI SI SKVĚLÝ ÚRYVEK KE KNIZE ÚPLNĚ ZDARMA

Vyplň své jméno a svůj e-mail a tento skvělý úryvek ke knize Ze dna ke hvězdám bude ihned tvůj! 😉

Tvé osobní údaje jsou u nás v maximálním bezpečí a budeme (Motivation-Man s.r.o.) je na základě tvého souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z platné legislativy. Přihlášením a stažením materiálů zdarma vyjadřuješ souhlas se zpracováním potřebným pro jejich zaslání a také pro zaslání dalších novinek od Motivation-Man s.r.o., které se budou týkat osobnostního růstu a motivace. Svůj souhlas můžeš kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit, které najdeš na konci každého zaslaného e-mailu.
Více informací o ochraně osobních údajů


PROČ JSEM KNIHU NAPSAL:

Knihu jsem napsal z touhy dodat lidem odvahu k překonání i těch nejtěžších životních situací. Napsal jsem ji, aby lidem pomohla z toho nejhoršího období k tomu nejlepšímu. Aby jim ukázala, jak se z kolen dokáží postavit opět na vlastní nohy. Aby i tebe přivedla od zlomeného k nezlomnému. Od slabého k silnému. Od bezradného k rozhodnému. Od nespokojeného k vděčnému. Pokusil jsem se zkrátka napsat knihu, která bude jakýmsi manuálem k lepšímu a šťastnějšímu životu, a podle reakcí lidí, kteří již knížečku četli, mohu s klidným svědomím říci, že se to podařilo! 🙂

Dušan Kadlec, autor knihy

CO DÍKY KNIZE ZÍSKÁŠ:

1
Touhu po lepším životě
Rozdmýchá v tobě plamen, který bude toužit po změnách. Po lepším životě. Po větším naplnění. Uvědomíš si zkrátka, jakou obrovskou moc nad svým životem máš, a neuklidníš se, dokud si ho nevybuduješ do podoby, o které jsi vždy snil.
2
Nový postoj k těžkým časům
Pochopíš, že v životě až tak moc nezáleží na tom, co se ti přihodí, ale spíše na tom, jak na to zareaguješ. Řádky v knize ti ukážou, jak dokážeš změnit svůj postoj ze „Jsem na dně a v beznaději“ na „Zotavuji se a rostu“.
3
Novou perspektivu
Někdy nám trvá i celý život, než pochopíme, že těžké časy do našich životů nepřicházejí, aby nás zničily, ale proto, aby nás zocelily a pomohly nám růst. Nuže, díky této knize ti to nepotrvá tak dlouho. Až ji dočteš, bude ti to jasné.
4
Naději na lepší zítřky
Těžké časy s sebou často přinášejí pocit, že už naše životy nikdy nebudou takové, jaké byly předtím. Mohou však být takové, jaké nebyly ještě nikdy. Mohou být milionkrát lepší. A v knížce se dozvíš, jak si to tak i zařídíš.
5
Pomoc v nouzi
Ano, dostaneš návody, nástroje, motivaci i inspiraci, ale pozor, sama o sobě tě kniha nezachrání. Ukáže ti však, jak se dokážeš zachránit sám. Protože přesně to teď potřebuješ nejvíce. Vyhrnout si rukávy a poprat se o své štěstí.
6
Alternativní možnosti
Uvidíš, že neúspěch můžeš brát jako zdroj těch nejcennějších lekcí. Chyby jako příležitost ke zlepšení. Bolest jako možnost stát se silnějším. Neštěstí jako motivaci k práci na lepším životě a strach jako pomocníka při hledání odvahy.
7
Bezstarostnější život
Pochopíš, že pokud má problém řešení, nemá význam dělat si starosti. A pokud řešení nemá, starosti nepomohou. A věř mi, po takovém uvědomění bude ten život opět o něco lehčí.